VŠO International

Výběrové řízení ERASMUS

ERASMUS+ informační schůzka - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA zahraniční mobility LS 2021/2022

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond vyhlašuje výběrové řízení pro zimní a jarní praktické a absolventské stáže, studentské pobyty akademického roku 2021/2022 pro zájemce zahraničních stáží a studijních pobytů v rámci programu Erasmus+ na vybraných zahraničních pozicích:

  • datum: 07. 10. 2021 13h - výběrové řízení proběhne ve spolupráci s Centrem kariéry a rozvoje v prostorách knihovny.
  • místo: Knihovna (výběrové řízení proběhne v rámci informační schůzky)
  • výběrová komise: Ing. Roman Kořán (vedoucí KEE a koordinátor centra kariéry a rozvoje), Ing. Gabriela Antošová, Ph.D. (Erasmus+ koordinátorka), doc. Ing. Ilona Švihlíková, Ph.D. (prorektorka pro vnější vztahy)
  • Výběrová komise uchazeče informuje o výsledku VŘ přímo na schůzce v rámci praktických stáží. A uchazeči o studijní pobyty budou dále instruováni k dalšímu postupu v rámci VŘ.

Přihlásit se mohou studenti všech forem studia na vysoké škole i budoucí absolventi VOŠ (týká se absolventské praxe a navazujícího studia). Vážní zájemci o praktickou zahraniční stáž a studium v zahraničí si připraví ke schůzce strukturovaný životopis v anglickém jazyce a předběžně vybranou zahraniční firmu či univerzitu. Seznam univerzit je k dispozici zde: https://www.vso-international.com/list-of-partner-universities
Další potřebné informace k výjezdu na praktické stáže uchazečů jsou na odkaze: https://erasmusintern.org/

Erasmus+ výjezdy zkušenosti: www.erasmusroste.cz

Typy výjezdů zde: https://www.dzs.cz/vyjezdy-pobyty

https://vyjed.cz/

 

see you in prague!